Diakonia liturgiczna

Mirosław Pietkiewicz

Piotr Konrad

Jeśli pragniecie zaangażować się w tworzenie liturgii Eucharystecznej na naszych Mszach Świętych lub chcesz służyć ze swoimi dziećmi przy ołtarzu to napiszcie do Mirka Pietkiewicza: link do FB.

Diakonia dobroczynności

Przemysław Urbański

Ewelina Rynkowska

Natalia Pietkiewicz

Maciej i Ula Strugałowie

Jeśli wiecie, że ktoś potrzebuje pomocy lub chcecie wesprzeć nasze działania dobroczynne napiszcie do Przemka Urbańskiego: link do FB.

Diakonia modlitewna

Weronika Sawicka

Michał Rynkowski

Natalia Pietkiewicz

Marcin Gomułka

Jeśli pragniecie zaangażować się w prowadzenie modlitwy na naszych spotkaniach, chcecie się podzielić swoimi pomysłami na inicjatywy modlitewne lub macie konkretne intencje, które potrzebują omodlenia to napiszcie do Weroniki Sawickiej: link do FB.

Diakonia ewangelizacyjna

Marcin Gomułka

Jakub Gołaszewski

Jakub Gołaszewski

Natalia Pietkiewicz

Michał Rynkowski

fotografie

strona internetowa

Paulina Ryczkowska

Maciej Piech

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

grafika

social media 

WhatsApp

finanse wspólnoty

kalendarz

baza mailingowa

Jeśli pragniecie zaangażować się w nasze działania ewangelizacyjne, chcecie uczestniczyć w głoszeniu Słowa Bożego, macie pomysł na wydarzenie, które moglibyśmy zorganizować to napiszcie do Marcina Gomułki: link do FB.

Jeśli nie otrzymujesz od nas mailingu (a chcesz), pragniesz podać daty Waszych rodzinnych urodzin i rocznic, by wspólne z nami je celebrować lub masz pytania o sprawozdania finansowe skontaktuj się z Michałem Rynkowskim: link do FB.

Jeśli nie jesteście dołączeni do wspólnotowych konwersacji na WhataApp i do naszego kanału z ogłoszeniemi to skontaktujcie się z Maćkiem Strugałą: link do FB.

Jeśli macie umiejętności graficzne, copywriterskie, fotograficzne, operatorskie lub macie pomysły na wykorzystanie naszych social mediów to napiszcie do Moniki Gomułki: link do FB.

 

Jeśli chcesz skontaktować się w którejkolwiek sprawie lub masz do nas jakieś inne pytania, wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy najszybciej jak się da. :)

Diakonia komunikacyjna

Michał Rynkowski

Maciej i Ula Strugałowie

Anna Krzewina

Monika i Marcin Gomułkowie

Na każdym naszym spotkaniu jest przerwa kawowa. Na wspólnym stole lądują przyniesione przez nas przeróżne wypieki i dania; słodkie i wytrawne. Jeśli zastanawiasz się co możesz przynieść na wspólny stół skontaktuj się z Magdą Konrad: link do FB.

Diakonia gastronomiczno-porządkowa

Kornelia Gołaszewska

Ewelina Rynkowska

Paulina Szmańkowska

Magdalena Konrad

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda opieka nad dziećmi na naszych spotkaniach lub chciałbyś posługiwać w naszej wspólnocie jako opiekun dla dzieci skontaktuj się z Malwiną Urbańską: link do FB.

Jeśli ciekawią Was kwestie katechezy dla dzieci, które odbywają się w czasie naszych spotkań i macie pytania o uczestnictwo Waszych dzieci w zajęciach napiszcie do Maćka Piecha: link do FB.

Jeśli chciałbyś dołączyć do diakonii muzyczno-uwielbieniowej i posługiwać na naszych spotkaniach śpiewem, grą na intrumencie, prowadzeniem modlitwy skontaktuj się z Natalią Pietkiewicz: link do FB .

Diakonia opieki i formacji dzieci

Monika Gomułka

Malwina Urbańska

Karolina i Maciej Piechowie

Diakonia muzyczno-uwielbieniowa

Oliwia Słowikowska

wokal

gitara akustyczna

Kajetan Krzewina

perkusja

Judyta Matusiak

wokal

Adam Muzalewski

gitara basowa

Natalia Pietkiewicz

uwielbienie

wokal

Weronika Sawicka

wokal

Alek Sawicki

pianino

Marcin Gomułka

uwielbienie

wokal

gitara akustyczna

DIAKONIE

Spotykamy się w domu przy ul. Leśnej 31 w Rozgartach k/Torunia i w salce w parafii pw. NMP Królowej Polski.

Masz pytania? Zapytaj w mailu:

wspolnotaoikos@gmail.com